مجتمع فولاد گیلان

آشنایی با تاریخچه تاسیس کمپانی نورد گیلان

مجتمع فولاد گیلان در سال ۱۳۸۲ در استان گیلان شهر رشت جاده سراوان انتهای محل ورود دوم شهرک صنعتی تاسیس شوید . این مجتمع تحت عنوان اولی و وسیع ترین کارگاه نورد فولادی در بخش سری , دارنده گنجایش ساخت ۲٫۵ میلیون بدن تولید ها نورد گرم و ۵۰۰ هزار بدن تولید ها نورد سرد در سال می‌باشد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/آریان-فولاد/25/view/

تولید ها تولیدی این موسسه در صنعت های زیادی از جمله صنعت خودروسازی , صنعت های ساختمانی و لوله سازی کاربرد دارااست .

مجتمع فولاد گیلان , تولیدکننده انواع کلاف - بازرگانی آهن ملل اصفهان

این موسسه با سرلوحه نهادن گونه والا سازمانی همگی توان خویش را به خواسته ارتقاء و ترقی به فعالیت گرفته و از روش تحقیق و بسط و ارتقاء کارایی دارااست تا شایسته ترین های ممکن را در قضیه تولید ها خویش را بدست آورد .


این مجموعه با انگیزه بهبود وضعیت محیط زیستی سپرده گذاری های بخش اعظمی را برای همه تاسیسات تولیدی خویش انجام داده است .


همگی پروژه های مدرنیزاسیون این موسسه با انگیزه به کار گیری از فناوری ایجاد توسعه یافته و امکانات باصرفه اقتصادی بالا و کاهش چشمگیر اثرات منفی بر روی محیط زیست , همه دلالت بر همت این مجموعه در سوی در اختیار گرفتن و بهبود حالت زیست محیطی دارااست .


این مجتمع تولیدی گواهینامه ISO14001 را به جهت سرمایه گذاري در جهت پیاده‌سازی سیستم رئیس حفاظت از محیط زیست اخذ کرده است . این مجتمع با شعار رضایتمندی مشتریان و با توکل بر کارد کارآزموده و فنی و امکانات امروزی توانسته کلیه تولید ها خویش را بر مبنا سلایق و رضایت مندی مشتریان پباده سازی کند .


این مجتمع تحت عنوان وسیع ترین کمپانی سری فولاد سازی در مرز و بوم است که توانسته برای بیشتراز ۱۲۰۰ نفر , زمان شغلی به صورت بدون واسطه را تولید کند و چالش بیکاری را در‌این ناحیه به صورت چشمگیری مرتفع نموده و با بکارگیری کارکنانی با استعداد و بلند تلاش , گروهی ماهر را کنار نیز اجتماع داده است .

معرفی محصول ها نورد گرم و سرد مجتمع فولاد گیلان

خط ایجاد نورد گرم دارنده گنجایش ساخت هر ساله ۲٫۵ میلیون بدن بوده و محصولاتش را مبنی بر استانداردهای فی مابین المللی EN , ASTM , DIN , JIS , AFNOR , UNI , BS و norm ایجاد می‌کند .

وب سایت رسمی بابداد | پروژه ها ]

از تولیدها نورد این مجتمع تولیدی در کاربردهای ساختمانی و همگانی , لوله های نفت , گاز و آب , مخازن ذیل فشار , نورد دوباره , ماشین سازی و غیره به کارگیری می شود .


مخلوط شیمیایی این محصول ها در پاتیل دربرگیرنده ۰٫۵۵ درصد سیلیس , ۱٫۶ درصد منگنز می‌باشد و میزان ۰ . ۶۰ سیلیس و ۱ . ۷۰ درصد منگنز در مثال نظارت شده یافت شود . میزان نیتروژن ممکن است از ۰ . ۰۱۲ درصد در بررسی پاتیل و همینطور ۰ . ۰۱۴ درصد در مثال ارزیابی بیشتر نباشد .واحد ایجاد نورد سرد دارنده گنجایش تولیدی هر ساله ۵۰۰ هزار بدن درسال هست و بر پایه ی استانداردهای ASTM , DIN , JIS , AFNOR , UNI , B . S EN ( Euro Nor ) میباشد . از تولیدات فولادی خطوط نورد سرد در کابردهای همگانی و ساختمانی , صنعت اتومبیل , صنعت های خانگی , لوله ها و صورت دهی فلزات و جاذبه عمیق و غیره به کار گیری میشود


https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-مبارکه-اصفهان-/16/view/


قطر تولیدها نورد سرد ۷۶۰ تا ۶۱۰ میلیمتر و ضخامت آن ۰٫۱۷ تا ۱٫۲۵ میلیمتر است . پهنا این تولید ها ۶۰۰ میلیمتر بوده و وزن آن ها ۵ تا ۳۰ میباشد . وزن ماده نخستین محل ورود در خط ساخت نورد سرد ۳۰۰۰ کیلوگرم و پهنا آن ۷۵۰ تا ۱۶۵۰ میلیمتر و ضخامت آن ۰٫۱۵ تا ۰٫۷ میلیمتر است .

FGC - SSECO Industrial Burners

از جمله تولیدات نورد سرد می شود به ورق قلع اندود , فولاد سیلیکون دار , فولاد های غیرجهت دار , فولادهای کربن میانگین به بالا , فولادهای غیرآلیاژی , فولادهای کم آلیاژ , فولادهای آلیاژبالا , فولادهای کروم دار مارتنزیتی , فولادهای کروم دار فریتی , فولادهای مقاوم در قبال زنگ زدگی و مقاوم در قبال اسید می‌باشند .


بررسی و چک خط ساخت نورد سرد مجتمع فولاد گیلان

کویل های سرد نوردیده که طی پروسه نورد سرد , فرآوری گردیده اند , یک لایه نازك از روغن باقی مانده نورد بر روي تراز خویش دارا هستند . شستشوي کویل‌هاي نورد سرد با دلیل قلیا , منجر پاک شدن بی نقص تراز کلاف گذشته از عمليات آنیلینگ می­‌گردد .

بدین فرآیند , تمیزکاري الکتروشیمیایی یا این که شستشوي الکترولیتی و به خط ذی‌ربط هم خط شستشوي الکترولیتی گفته می‌گردد . خط شستشوي الکترولیتی , روغن و آلودگی مرحله کلاف را با یک عمل شیمیایی به امداد یک محلول قلیایی پاک می‌نماید . کلاف که درون تانکهاي حاوي الکترولیت غوطه‌ور است , از میان الکترودها عبور می نماید .


https://www.asroon.ir/suppliers/detail/مجتمع-فولاد-گیلان/41/view/
/ 0 نظر / 46 بازدید